Kompl. nastavení

Ahoj, sousede :-)

čeština je pro mě příjemnější, pokud nevadí.

Ohledně diskuze skrz nastavení češtiny… Nějak moc dlouho se s tím patlám. Přerušil jsem mailing u mailOpice, s tím, že mautic rychle nastavím ale nezbývá mi na to vůbec čas. čas, který jsem si vyčlenil na nastavení kampaní jsem zabil.

Proto se zeptám odborníka: můžeme se domluvit na kompletním nastavení mauticu (mám namysli rozchození a technické věci, konkrétní kampaně už bych zvládnul). Samozřejmě nepočítám, že by to bylo zdarma.

Díky moc za podporu

Martin

Ahoj, sousede :slight_smile:
čeština je pro mě příjemnější, pokud nevadí.
Ohledně diskuze skrz nastavení češtiny… Nějak moc dlouho se s tím patlám. Přerušil jsem mailing u mailOpice, s tím, že mautic rychle nastavím ale nezbývá mi na to vůbec čas. čas, který jsem si vyčlenil na nastavení kampaní jsem zabil.
Proto se zeptám odborníka: můžeme se domluvit na kompletním nastavení mauticu (mám namysli rozchození a technické věci, konkrétní kampaně už bych zvládnul). Samozřejmě nepočítám, že by to bylo zdarma.
Díky moc za podporu
Martin

Ahoj.

S časem je to problém i pro mě. Rychle se na to podívám. Pošli mi SSH přístup (můžu ti poslat SSH klíč) a udělej mi nového uživatele v Mauticu a já to zkusím.

čas je dnes (bohužel) jiným vyjádřením peněz… tedy skutečně to nechci zadarmo (snaha se cení:)
Během řešení jsem se ale nasral a, že to ještě jednou zkusím načisto…
Tedy čistá instalace od odborníka by se mi líbila nejvíc…

FTP:

k vašemu webhostingu solnalampa.cz vám byl právě zřízen FTP účet.

Server: 53728.w28.wedos.net
Login: w53728_escopecz
Heslo: CaRcPP7v

FTP účet je ve vašem webu nasměrován do adresáře: /www/domains/mautic.solna-lampa.cz

Databáze:
k vašemu webhostingu solnalampa.cz vám byla právě zřízena databáze MySQL.

Databázový server: wm46.wedos.net
Název databáze: d53728_email

Uživatel pro správu databáze (má plná přístupová práva):
Jméno: a53728_email
Heslo: eqHtRpvh

Uživatel s omezenými právy pro použití ve vašich skriptech:
Jméno: w53728_email
Heslo: jE2BFnhg

Správa databáze přes phpMyAdmin:
https://pma.wedos.net/

Zitra na to mrknu

mockrát díky

Můžu ještě poprosit o přístup do Mauticu?

Přes FTP vidím jen prázdnou složku. Nikam se nedostanu.

No jasně, jak jsem psal, raději jsem vše smáznul (resp. ne raději ale nasraně) .
Myslel jsem, na kompletní čistou instalaci. FTP a databáze by měla stačit ne?

Tak to jsem špatně pochopil. Nahraju tam Mautic.

Když zadám

http://mautic.solna-lampa.cz/index.php/installer

Dostanu

No input file specified.

Vypadá to na špatně nastavený ngnix. ( https://blog.martinfjordvald.com/2011/01/no-input-file-specified-with-php-and-nginx/ ). Na to také čas nemám.

Jak je tedy možné, že napoprvé se mi instalace podařila? Když jsou původní soubory stále beze změny.

Netuším. Práva složek jsou také špatně. Jestli je tohle sdílený hosting, tak bych rychle mazal jinam.

nu, používám wedos ale myslel jsem pak, že by to mohlo souviset s aliasy v kombinaci se subdomenou.
Bohužel na wedosu mi také neporadili (jako obvykle).
Každopádně díky za podporu. Co jsem dlužnej?

S ničím jsem bohužel nepomohl, takže nic.

Dobrá tedy. Stejně díky. Zkusím s tím něco přes víkend vymyslet.